5 Nisan 2012 Perşembe

ilk makinam:)

İlk makinam diyorum ama bundan önce eski kara kafa pedallı makineler vardı bilirsiniz  :)bütün zorlu süreci zorlu diyorum gerçekten zordur onda çalışmak ama bilenler bilir :)bütün çeyizimi ben onda yaptım ... gelelim singerle başlayan dikiş serüvenime tek ti benim için aşk gibi birşeydi yani,bu makinemde de çok şey yaptım çok kullanışlı altında kabini var ama ben başka nedenlerden dolayı onu oradan çıkarttım :)piko ayarları ve kalıpları var çok desen fonksiyonlu ufak tefek elbise denemelerim oldu güzelde oldu ama bana yetmemeye başlamıştı (O DUYMASIN ama YENİ MAKİNE ALMAYA )   :))   karar vermiştim... biraz narindir kendisi  ilk işimi onda yaptım bu arada neyse ne alsamm diye epey düşündüm ...araştırdım işimi bırakıp bu işlerle uğraşmaya başlamıştım çünkü diğer makinelerimle görüşmek üzere....

4 yorum:

 1. blogunda makinanda hayırlı olsun. inşallah kendi işlerinde kazançlı olursun.allah hayırlı müşteriler ve bol kazançlar versin. yaptıklarının hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ediyorum :)çok sağolun isteddiğiniz birşey olursa ben buradayım...

  YanıtlaSil
 3. Makinani güle güle kullan, dilerim sana sans getirir ;)

  YanıtlaSil
 4. teşekkürler:) bu eski makinam yeni aldığımın resmini koyucam görürsün o daha güzel ve biraz daha profesyonel arkadaşım sana da sevgilerle:)

  YanıtlaSil